Ubytování v Barceloně

Když se řekne Barcelona, tak se téměř každému ihned vybaví fotbalový klub, který hrdě hájí svoji katalánskou metropoli na světových trávnících. Jako druhá věc se nám obvykle vybaví Antoni Gaudí – významný secesní architekt. Právě díky naznačenému spojení sportu a kultury je Barcelona městem, kde se nikdo nenudí. Toto pobřežní město je se svými 1,5 miliony obyvatel druhým největším španělským městem. Historie se tu píše již od dob Římské říše a je velmi bohatá, o čemž svědčí četné památky z různých období. Za všechny zmiňme histoickou Islámskou čtvrť, Gotickou čtvrť, třídu La Ramble a také památky novodobé – muzem Picasso, muzeum moderního umění MACBA a další.

Barcelona

Za opravdové skvosty lze bezesporu považovat veškerá zdejší Gaudího díla. Dominantou Barcelony je chrám Sagrada Familia. Chrám je již více jak století místem čilého ruchu nejen turistů, ale i stavitelů. Stavba pokračuje jen velmi pomalu, Gaudího plány jsou velmi nepřehledné, neúplné a místy i snové. Navíc celý projekt je již od počátku financován z dobrovolných příspěvků, proto někteří i termín dokončení v roce 2026 považují za optimistický. Přesto je chrám Svaté rodiny jednou z nejpopulárnějších sakrálních staveb moderní architektury. I ostatní Gaudího projekty, za všechny jmenujme park Güell, dům Battló a dům Milá, vynikají neuvěřitelnou kreativitou, spojením s přírodou a nadčasovostí.

Barcelona ovšem není významná jen památkami z historie, ale také vyspělou vzdělaností, jež je reprezentována mnoha universitami a knihovnami. Okolí města je bohaté na nerostné suroviny, které zásobují místní rozvinutý průmysl.

Barcelona

Krásný výhled na Středozemní moře přímo vybízí k procházkám a Barcelona se tak stává ideální dovolenou nejen pro jednotlivce a páry, ale také pro rodiny s malými dětmi, především díky dobré letecké dopravní dostupnosti.

Objednat ubytování v Barceloně!

Ceny: už od 500 Kč

Vyberte si hotel nebo hostel, jaký chcete. Nejste omezeni jako u cestovek - vyberete si ubytování, které vám bude nejvíce vyhovovat. Objednávejte ještě dnes!

Kompletní nabídka ubytování


Ubytování Barcelona

Hledáte levné ubytování v Barceloně? Jste na správném místě. Stačí do formuláře uprostřed stránky zadat datum, ve kterých hodláte toho město navštívit, a následně se vám objeví konkrétní nabídka hotelů. Stačí si jen vybrat, který vám bude nejvíce vyhovovat - servisem, cenou, nebo lokalitou. Pokud neznáte konkrétní data vaší cesty, podívejte se na kompletní nabídku ubytování.

Výhodné nabídky Nepřehlédněte
>>
Nejlevnější hotely
Nejnižší ceny hotelů a penzionů překvapivě nenabízí české servery, ale americké. Je to jednoduché, poskytují ubytování ve velkých objemech, a tak si nízké ceny mohou dovolit. Průkopníkem v tomto oboru je server Booking.com, kde seženete ubytování snad v každém městě na světě za několik set korun. Samozřejmě si ale můžete vybrat podle svého gusta a finančních možností a objednat třeba i pětihvězdičkový hotel. Booking zkrátka vyhoví všem, ať už je vaše představa o ubytování jakákoliv.
>>
Eurovíkendy s CK
Samozřejmě můžete nechat vše na nějaké cestovce, což sice bude o něco málo dražší, na druhou stranu se nebudete muset o nic starat a váš eurovíkendový pobyt proběhne bez jakýchkoliv starostí. Ceny eurovíkendů s CK začínají kolem 3 000 Kč. Na eurovíkend se tak již dnes může vydat opravdu každý! Zobrazit nabídku cestovních kanceláří!
Eurovíkendy na vlastní pěst
  • Svůj eurovíkend si můžete vytvořit sami podle svých představ a nemusíte se omezovat velmi úzkou nabídkou cestovek. Jak na to? Stačí postupovat v jednoduchých krocích.

  • 1. Koupit letenku. Můžete využít služeb společností RyanAir, Click4Sky nebo Wizzair, což jsou nízkonákladové letecké společnosti zaměřené přímo na eurovíkendy. Levné letenky koupíte již za několik set korun. Projděte si aktuální akce všech společností a podle toho vyberte vhodný let.

  • 2. Rezervovat hotel. Využijte služby Booking.com, která nabízí ubytování po celém světě za nejvýhodnější ceny. Ubytování zde seženete častěji o desítky procent levněji než v samotných hotelech.

  • 3. Plánovat výlety a těšit se. V podstatě kromě hotelu a dopravy nic dalšího nemusíte řešit. Eurovíkendy jsou hlavně o svobodě! Přiletíte do svého vysněného města a děláte si co chcete, kdy chcete a s kým chcete. A pokud si eurovíkend naplánujete sami, ušetříte nezanedbatelné částky!