Ubytování v Benátkách

Benátky jsou hned po Paříži druhé nejoblíbenější město lásky a milenců. Benátky nepatří mezi největší italská města, přesto mezi nimi mají neochvějnou pozici v očích turistů. Celé město bylo vybudováno v bažinaté laguně obchodníky s kořením. Prosperující obchod dovolil raketový vývoj města a už v desátém století bylo město prosperující italskou tepnou. Ve středověku byly Benátky republikou, v jejímž čele stál dóže.

Benatky

Současná tvář města je velmi renesanční a je jejím hlavním poznávacím znakem je zejména přítomnost vodních kanálů, které ve své podstatě obklopují každý dům. Domy jsou postaveny na dřevěných pilotech ukotvených v bažinatém podloží. Voda je zde takřka všudypřítomná. Tomu je přizpůsobena i doprava. Návštěvník se dostane jen na okraj Benátek a dále už musí využít pro nás netypické dopravy.

Benátčané využívají zejména vodních tramvají, krátké vzdálenosti lze urazit pomocí mostů pěšky. Turisté naopak rádi využívají služeb gondoliérů, kteří je provezou na starobylé gondole po nejkrásnějších benátských kanálech, ukážou jim ty nejpůsobivější mosty (v Benátkách jich je kolem 400) a umocní zdejší romantickou atmosféru. K mnoha mostům se váží celé legendy a zkušený gondoliér je rád povypráví či zazpívá. Nejznámějším mostem je Ponte degli Sospiri – po něm se převáděli vězni z blízkého vězení k přilehlému soudu. Krutými tresty se tu nešetřilo.

Benatky

Největším náměstím Benátek je náměstí svatého Marka. Na náměstí je kromě historických budov a obchodů s produkty věhlasných světových značek také Chrám sv. Marka. Ten obsahuje neuvěřitelně bohatou zlatou výzdobu, skutečnou perlou je zlatý oltář posázený drahokamy. Jen málokterý chrám se může pochlubit tak sváteční a zároveň tajemnou atmosférou. Benátky nejvíce ožívají v době konání karnevalu, který zachvátí město na několik dní do tance a karnevalového reje. Nabídka ubytování v Benátkách pokrývá veškeré požadavky turistů, můžete zde nalézt levné hostely i kvalitní hotely s apartmány.

Objednat ubytování v Benátkách!

Ceny: už od 500 Kč

Vyberte si hotel nebo hostel, jaký chcete. Nejste omezeni jako u cestovek - vyberete si ubytování, které vám bude nejvíce vyhovovat. Objednávejte ještě dnes!

Kompletní nabídka ubytování


Ubytování Benátky

Hledáte levné ubytování v Benátkách? Jste na správném místě. Stačí do formuláře uprostřed stránky zadat datum, ve kterých hodláte toho město navštívit, a následně se vám objeví konkrétní nabídka hotelů. Stačí si jen vybrat, který vám bude nejvíce vyhovovat - servisem, cenou, nebo lokalitou. Pokud neznáte konkrétní data vaší cesty, podívejte se na kompletní nabídku ubytování.

Výhodné nabídky Nepřehlédněte
>>
Nejlevnější hotely
Nejnižší ceny hotelů a penzionů překvapivě nenabízí české servery, ale americké. Je to jednoduché, poskytují ubytování ve velkých objemech, a tak si nízké ceny mohou dovolit. Průkopníkem v tomto oboru je server Booking.com, kde seženete ubytování snad v každém městě na světě za několik set korun. Samozřejmě si ale můžete vybrat podle svého gusta a finančních možností a objednat třeba i pětihvězdičkový hotel. Booking zkrátka vyhoví všem, ať už je vaše představa o ubytování jakákoliv.
>>
Eurovíkendy s CK
Samozřejmě můžete nechat vše na nějaké cestovce, což sice bude o něco málo dražší, na druhou stranu se nebudete muset o nic starat a váš eurovíkendový pobyt proběhne bez jakýchkoliv starostí. Ceny eurovíkendů s CK začínají kolem 3 000 Kč. Na eurovíkend se tak již dnes může vydat opravdu každý! Zobrazit nabídku cestovních kanceláří!
Eurovíkendy na vlastní pěst
  • Svůj eurovíkend si můžete vytvořit sami podle svých představ a nemusíte se omezovat velmi úzkou nabídkou cestovek. Jak na to? Stačí postupovat v jednoduchých krocích.

  • 1. Koupit letenku. Můžete využít služeb společností RyanAir, Click4Sky nebo Wizzair, což jsou nízkonákladové letecké společnosti zaměřené přímo na eurovíkendy. Levné letenky koupíte již za několik set korun. Projděte si aktuální akce všech společností a podle toho vyberte vhodný let.

  • 2. Rezervovat hotel. Využijte služby Booking.com, která nabízí ubytování po celém světě za nejvýhodnější ceny. Ubytování zde seženete častěji o desítky procent levněji než v samotných hotelech.

  • 3. Plánovat výlety a těšit se. V podstatě kromě hotelu a dopravy nic dalšího nemusíte řešit. Eurovíkendy jsou hlavně o svobodě! Přiletíte do svého vysněného města a děláte si co chcete, kdy chcete a s kým chcete. A pokud si eurovíkend naplánujete sami, ušetříte nezanedbatelné částky!