Ubytování v Moskvě

Moskva je hlavním městem Ruské federace a se svými 10 miliony obyvatel se řadí mezi nejlidnatější metropole Evropy. Nejen počet obyvatel jí ale řadí mezi nejvlivnější světová velkoměsta.

Moskva

Moskva je už od 14. století nejen sídlem vládnoucích mocností země, ale také centrem života pravoslavné církve. Historie města je barvitá - Moskva zažívala střídavá období vzestupů a pádů, jak je to v těchto končinách běžné. Výsledkem je ale moderní velkoměsto, kterému se daří zbavit přívlastků, které pramení z neznalosti a předsudků. Moskva má totiž velmi cenné kulturní bohatství, které bylo v roce 1990 povýšeno na památku UNESCO.

Mezi nejnavštěvovanější dominanty měst patří už po staletí chrám Vasila Blaženého a Kreml. Chrám Vasila Blaženého je vlastně komplexem osmi samostatných kostelů, které obklopují centrální kapli. Z chrámu je krásný výhled na Rudé náměstí, které je křižovatkou všech významných moskevských bulvárů, a Kreml. Za kremelskými zdmi se nacházejí skutečné poklady z ruské historie. V rozlehlém areálu můžeme najít jak bohatě zdobené kostely, tak i muzea, která se svými sbírkami mohou hrdě postavit vedle těch světových, je tu ale i sídlo ruských carů, senát a další. Během komunistické éry byl vzhled některých budov upraven a některé byly kompletně zbourány. Obdivované symboly carské moci byly nahrazeny prostými prvky socialistické architektury. Moskevský Kreml se stal i místem posledního odpočinku Vladimíra Iljiče Lenina, které je dodnes oblíbenou turistickou atrakcí. Za zmínku určitě stojí i místní kuchyně, kde se mísí tradice s vlivy kuchyní celého světa.

Moskva

Do Moskvy se lze dostat všemi dostupnými dopravními linkami a je možné se ubytovat v hotelích, které mají evropskou úroveň. Nemusíte se bát, že Moskva neumí nabídnout služby adekvátní požadavkům turistů . Bylo by velkou chybou považovat Moskvu za „méněcenné východní“ velkoměsto - člověk si zde může užít dovolenou, která mu přinese nezapomenutelně nádherné okamžiky z této metropole.

Objednat ubytování v Moskvě!

Ceny: už od 500 Kč

Vyberte si hotel nebo hostel, jaký chcete. Nejste omezeni jako u cestovek - vyberete si ubytování, které vám bude nejvíce vyhovovat. Objednávejte ještě dnes!

Kompletní nabídka ubytování


Ubytování Moskva

Hledáte levné ubytování v Moskvě? Jste na správném místě. Stačí do formuláře uprostřed stránky zadat datum, ve kterých hodláte toho město navštívit, a následně se vám objeví konkrétní nabídka hotelů. Stačí si jen vybrat, který vám bude nejvíce vyhovovat - servisem, cenou, nebo lokalitou. Pokud neznáte konkrétní data vaší cesty, podívejte se na kompletní nabídku ubytování.

Výhodné nabídky Nepřehlédněte
>>
Nejlevnější hotely
Nejnižší ceny hotelů a penzionů překvapivě nenabízí české servery, ale americké. Je to jednoduché, poskytují ubytování ve velkých objemech, a tak si nízké ceny mohou dovolit. Průkopníkem v tomto oboru je server Booking.com, kde seženete ubytování snad v každém městě na světě za několik set korun. Samozřejmě si ale můžete vybrat podle svého gusta a finančních možností a objednat třeba i pětihvězdičkový hotel. Booking zkrátka vyhoví všem, ať už je vaše představa o ubytování jakákoliv.
>>
Eurovíkendy s CK
Samozřejmě můžete nechat vše na nějaké cestovce, což sice bude o něco málo dražší, na druhou stranu se nebudete muset o nic starat a váš eurovíkendový pobyt proběhne bez jakýchkoliv starostí. Ceny eurovíkendů s CK začínají kolem 3 000 Kč. Na eurovíkend se tak již dnes může vydat opravdu každý! Zobrazit nabídku cestovních kanceláří!
Eurovíkendy na vlastní pěst
  • Svůj eurovíkend si můžete vytvořit sami podle svých představ a nemusíte se omezovat velmi úzkou nabídkou cestovek. Jak na to? Stačí postupovat v jednoduchých krocích.

  • 1. Koupit letenku. Můžete využít služeb společností RyanAir, Click4Sky nebo Wizzair, což jsou nízkonákladové letecké společnosti zaměřené přímo na eurovíkendy. Levné letenky koupíte již za několik set korun. Projděte si aktuální akce všech společností a podle toho vyberte vhodný let.

  • 2. Rezervovat hotel. Využijte služby Booking.com, která nabízí ubytování po celém světě za nejvýhodnější ceny. Ubytování zde seženete častěji o desítky procent levněji než v samotných hotelech.

  • 3. Plánovat výlety a těšit se. V podstatě kromě hotelu a dopravy nic dalšího nemusíte řešit. Eurovíkendy jsou hlavně o svobodě! Přiletíte do svého vysněného města a děláte si co chcete, kdy chcete a s kým chcete. A pokud si eurovíkend naplánujete sami, ušetříte nezanedbatelné částky!