Ubytování v New Yorku

Pokud bychom měli určit nejvíce všestranně rozvinuté město světa, je dost pravděpodobné, že bychom jmenovali právě New York. Ačkoliv se jeho historie píše teprve od 16. století, dnes je multikulturní tepající metropolí, která je domovem více jak osmi miliónům obyvatel. Téměř 40 % všech obyvatel se narodilo za hranicemi USA, třetina obyvatel má vysokoškolské vzdělání.

New York

New York je dějištěm velké spousty televizních seriálů a filmů a je všem předkládán jako místo, ve kterém bychom měli chtít strávit svůj život. Město snů. A opravdu. Většina z 40 milionů turistů, kteří New York každoročně navštíví, potvrzuje, že New York nemá konkurenci. Do nebe čnící mrakodrapy střídají nekonečný Central Park, technicky dokonalé mosty spojují etnicky i funkčně různorodé městské čtvrti a všudypřítomná taxi auta rozváží Newyorčany za prací i zábavou. A proč je tu tolik taxíků? Jednoduše proto, že většina obyvatel žije v nájemních bytových domech, které nemají garáže a doprava je tu natolik hustá, že by jim vlastní auto stejně k ničemu nebylo. Zato tu má velkou oblibu metro, které je vybaveno velmi hustou a propracovanou sítí linek.

Z nejnavštěvovanějších míst v New Yorku musíme určitě jmenovat Sochu svobody, která se stala jedním ze symbolů nejen města, ale i USA. Z moře je nádherný výhled na Manhattan – nevelký ostrov, který je ovšem hustě osídlen díky mrakodrapům, které jsou křižovány pravoúhlými bulváry. Manhattan patří mezi nejluxusnější místa pro bydlení, či podnikání na světě. Za návštěvu určitě stojí i Metropolitní muzeum moderního umění, umělce z celého světa láká i divadlo Broadway. Turista by mohl strávit v New Yorku měsíc a stále by neměl dost.

New York

Jedinou nevýhodou stále zůstává finanční náročnost – hlavně dopravy a ubytování, ovšem vývojem americké měny vychází turistům vstříc a zdá se, že pro dovolenou v New Yorku nebyl nikdy vhodnější čas.

Objednat ubytování v New Yorku!

Ceny: už od 500 Kč

Vyberte si hotel nebo hostel, jaký chcete. Nejste omezeni jako u cestovek - vyberete si ubytování, které vám bude nejvíce vyhovovat. Objednávejte ještě dnes!

Kompletní nabídka ubytování


Ubytování New York

Hledáte levné ubytování v New Yorku? Jste na správném místě. Stačí do formuláře uprostřed stránky zadat datum, ve kterých hodláte toho město navštívit, a následně se vám objeví konkrétní nabídka hotelů. Stačí si jen vybrat, který vám bude nejvíce vyhovovat - servisem, cenou, nebo lokalitou. Pokud neznáte konkrétní data vaší cesty, podívejte se na kompletní nabídku ubytování.

Výhodné nabídky Nepřehlédněte
>>
Nejlevnější hotely
Nejnižší ceny hotelů a penzionů překvapivě nenabízí české servery, ale americké. Je to jednoduché, poskytují ubytování ve velkých objemech, a tak si nízké ceny mohou dovolit. Průkopníkem v tomto oboru je server Booking.com, kde seženete ubytování snad v každém městě na světě za několik set korun. Samozřejmě si ale můžete vybrat podle svého gusta a finančních možností a objednat třeba i pětihvězdičkový hotel. Booking zkrátka vyhoví všem, ať už je vaše představa o ubytování jakákoliv.
>>
Eurovíkendy s CK
Samozřejmě můžete nechat vše na nějaké cestovce, což sice bude o něco málo dražší, na druhou stranu se nebudete muset o nic starat a váš eurovíkendový pobyt proběhne bez jakýchkoliv starostí. Ceny eurovíkendů s CK začínají kolem 3 000 Kč. Na eurovíkend se tak již dnes může vydat opravdu každý! Zobrazit nabídku cestovních kanceláří!
Eurovíkendy na vlastní pěst
  • Svůj eurovíkend si můžete vytvořit sami podle svých představ a nemusíte se omezovat velmi úzkou nabídkou cestovek. Jak na to? Stačí postupovat v jednoduchých krocích.

  • 1. Koupit letenku. Můžete využít služeb společností RyanAir, Click4Sky nebo Wizzair, což jsou nízkonákladové letecké společnosti zaměřené přímo na eurovíkendy. Levné letenky koupíte již za několik set korun. Projděte si aktuální akce všech společností a podle toho vyberte vhodný let.

  • 2. Rezervovat hotel. Využijte služby Booking.com, která nabízí ubytování po celém světě za nejvýhodnější ceny. Ubytování zde seženete častěji o desítky procent levněji než v samotných hotelech.

  • 3. Plánovat výlety a těšit se. V podstatě kromě hotelu a dopravy nic dalšího nemusíte řešit. Eurovíkendy jsou hlavně o svobodě! Přiletíte do svého vysněného města a děláte si co chcete, kdy chcete a s kým chcete. A pokud si eurovíkend naplánujete sami, ušetříte nezanedbatelné částky!