Ubytování v Paříži

Romantika, víno, šneci, katedrála Notre Dame, Eifellova věž. Nejlidnatější metropole v Evropě, město zamilovaných – to vše je Paříž.V Paříži najdete vše po čem toužíte. Omámí vás kouzlem historie, ale i moderního umění. Paříž oplývá množstvím památek z dob keltských až po současnost.

Paříž

Výlet do historie

Nepochybně nejznámější památkou je Eiffelova věž, která měří 324 metrů. Byla postavena Gustevem Eiffelem na konci 19. století . Po počátečním odporu si ji však Pařížané zamilovali.

Další významnou památkou je katedrála Notre Dame, která byla stavěna od konce 12.století až do poloviny 14. Díky tomuto velkému časovému rozmezí během její stavby dnes můžeme obdivovat kombinaci pozdně románského a gotického stylu. Velkou popularitu jí přineslo dílo Viktora Huga Chrám Matky Boží v Paříži, které bylo situováno právě do těchto míst.

Napoleon Bonaparte po sobě zanechal nezapomenutelnou památku na znak své moci a vítězství v bitvách- Vítězný oblouk.Byl vybudován na začátku 19. století a stojí na konci slavného pařížského bulváru Avenue de Champs-Elysées. Monument vysoký přes 51 nechal postavit po vítězné bitvě u Slavkova. Ostatky slavného vojevůdce najdete nedaleko Eiffelovy věže v Invalidovně, kterou nechal také postavit jako domov pro válečné veterány, v současnosti se tu nachází ostatky největších válečných hrdinů.

Nejznámější památky Paříže

Navštívit Paříž a nevidět baziliku Sacré Coeur by byla škoda. Po náročném výstupu můžete obdivovat krásy Paříže.Kousek odtud je čtvrť Montmartre,jejíž návštěvu můžete zakončit návštěvou slavného kabaretu Moulin Rudge.

Paříž

Bez návštěvy muzea Louvre nemůžete odjet. Je památná nejen svým původem ale i sou architekturou. Spatříte zde umělecké sbírky z celého světa, jejichž původ sahá až do 16. století. Nejvyhledávanějším obrazem zde je Mona Lisa.Který vás možná svou velikostí zklame.

Francouzská kuchyně

Nezapomenutelná je ale i francouzská kuchyně vyhlášená po celém světě.Proslulá jídla typu šneků, sýrů, mušlí a výborného francouzského vína osloví snad každého návštěvníka. Počet chodů se pohybuje okolo 3-5.Nakonec se podává výborná káva.

Objednat ubytování v Paříži!

Ceny: už od 500 Kč

Vyberte si hotel nebo hostel, jaký chcete. Nejste omezeni jako u cestovek - vyberete si ubytování, které vám bude nejvíce vyhovovat. Objednávejte ještě dnes!

Kompletní nabídka ubytování


Ubytování Paříž

Hledáte levné ubytování v Paříži? Jste na správném místě. Stačí do formuláře uprostřed stránky zadat datum, ve kterých hodláte toho město navštívit, a následně se vám objeví konkrétní nabídka hotelů. Stačí si jen vybrat, který vám bude nejvíce vyhovovat - servisem, cenou, nebo lokalitou. Pokud neznáte konkrétní data vaší cesty, podívejte se na kompletní nabídku ubytování.

Výhodné nabídky Nepřehlédněte
>>
Nejlevnější hotely
Nejnižší ceny hotelů a penzionů překvapivě nenabízí české servery, ale americké. Je to jednoduché, poskytují ubytování ve velkých objemech, a tak si nízké ceny mohou dovolit. Průkopníkem v tomto oboru je server Booking.com, kde seženete ubytování snad v každém městě na světě za několik set korun. Samozřejmě si ale můžete vybrat podle svého gusta a finančních možností a objednat třeba i pětihvězdičkový hotel. Booking zkrátka vyhoví všem, ať už je vaše představa o ubytování jakákoliv.
>>
Eurovíkendy s CK
Samozřejmě můžete nechat vše na nějaké cestovce, což sice bude o něco málo dražší, na druhou stranu se nebudete muset o nic starat a váš eurovíkendový pobyt proběhne bez jakýchkoliv starostí. Ceny eurovíkendů s CK začínají kolem 3 000 Kč. Na eurovíkend se tak již dnes může vydat opravdu každý! Zobrazit nabídku cestovních kanceláří!
Eurovíkendy na vlastní pěst
  • Svůj eurovíkend si můžete vytvořit sami podle svých představ a nemusíte se omezovat velmi úzkou nabídkou cestovek. Jak na to? Stačí postupovat v jednoduchých krocích.

  • 1. Koupit letenku. Můžete využít služeb společností RyanAir, Click4Sky nebo Wizzair, což jsou nízkonákladové letecké společnosti zaměřené přímo na eurovíkendy. Levné letenky koupíte již za několik set korun. Projděte si aktuální akce všech společností a podle toho vyberte vhodný let.

  • 2. Rezervovat hotel. Využijte služby Booking.com, která nabízí ubytování po celém světě za nejvýhodnější ceny. Ubytování zde seženete častěji o desítky procent levněji než v samotných hotelech.

  • 3. Plánovat výlety a těšit se. V podstatě kromě hotelu a dopravy nic dalšího nemusíte řešit. Eurovíkendy jsou hlavně o svobodě! Přiletíte do svého vysněného města a děláte si co chcete, kdy chcete a s kým chcete. A pokud si eurovíkend naplánujete sami, ušetříte nezanedbatelné částky!