Ubytování v Praze

Praha, stejně jako jakákoli jiná evropská metropole, má svým návštěvníkům hodně co nabídnout. Bohatou historii, krásné památky, zajímavá muzea i výstavy a v neposlední řadě dobré jídlo a pití. Pro zahraniční návštěvníky je Praha cenově dostupná, není proto divu, že sem nejen stále jezdí noví a noví návštěvníci, ale že se sem velice rádi i ti, kteří zde již byli, opět znovu vrací.

Praha

Ideální pro turisty je zajistit si nějaký hotel, nejlépe na trase pražského metra. S jeho pomocí se dostanou do blízkosti všech zajímavých míst, která stojí za vidění. Po Praze se dá jezdit také tramvajemi nebo autobusy, ale orientace v jednotlivých linkách může být pro cizince trochu složitější. Úroveň ubytování v Praze i poskytovaných služeb díky zájmu zahraničních návštěvníků stále stoupá, což má následně pozitivní dopad na jejich reference známým a kamarádům.

Levné ubytování - v Praze za pár stovek

Pokud se ovšem pro takový výlet do hlavního města rozhodne našinec, první, co ho zajímá je levné ubytování. Jednou z možností je využít vysokoškolských kolejí. Ovšem pokud nejste zvyklí na studentský život, možná nebudete mít příležitost k pořádnému spánku. Další možností jsou hostely, které jsou levnější než klasické hotely, ale nečekejte žádný komfort. Hostely jsou oblíbené především mezi mladými lidmi v zahraničí a nacházejí se snad ve všech evropských hlavních a větších městech.

Praha byla oblíbená i opravdovými velikány. Vzpomeňme alespoň na Goetheho, který o ní řekl, že je v koruně měst tím nejdrahocennějším kamenem, útočiště zde nalezl Mozart a mnoho dalších. Město bylo založeno v devátém století. Historické jádro města je Pražskou památkovou rezervací a v roce 1992 bylo zapsáno do Seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Za historické jádro jsou pokládány Hradčany, Malá Strana, Staré Město, Nové Město a Vyšehrad. Městem protéká řeka Vltava, jejíž břehy spojuje 18 mostů. Ačkoli je Praha nazývána stověžatou, ve skutečnosti zde můžete napočítat asi 500 různých věží.

Praha

K nejkrásnějším a nejnavštěvovanějším památkám patří Pražský hrad, Karlův most a obě Mostecké věže, Staroměstská radnice s orlojem, u které se vždy v celou hodinu tísní několik stovek turistů, Židovské město, Prašná brána, Petřínská rozhledna, Loreta, Vyšehrad… Míst, které stojí za vidění, je tu opravdu spousta. K tomu se přidružují různé kulturní akce, divadla, koncerty, výstavy a mnohé jiné.

Pokud už jednou zavítáte do Prahy, byla by škoda odjet, aniž byste ochutnali místní kuchyni. K národním jídlům patří pečené vepřové maso se zelím a knedlíkem. To je nejlepší spláchnout národním nápojem – pivem. Kromě výborného piva, které se vyváží do celého světa, zde můžete ochutnat výborné moravské víno a moravskou slivovici.

Objednat ubytování v Praze!

Ceny: už od 500 Kč

Vyberte si hotel nebo hostel, jaký chcete. Nejste omezeni jako u cestovek - vyberete si ubytování, které vám bude nejvíce vyhovovat. Objednávejte ještě dnes!

Kompletní nabídka ubytování


Ubytování Praha

Hledáte levné ubytování v Praze? Jste na správném místě. Stačí do formuláře uprostřed stránky zadat datum, ve kterých hodláte toho město navštívit, a následně se vám objeví konkrétní nabídka hotelů. Stačí si jen vybrat, který vám bude nejvíce vyhovovat - servisem, cenou, nebo lokalitou. Pokud neznáte konkrétní data vaší cesty, podívejte se na kompletní nabídku ubytování.

Výhodné nabídky Nepřehlédněte
>>
Nejlevnější hotely
Nejnižší ceny hotelů a penzionů překvapivě nenabízí české servery, ale americké. Je to jednoduché, poskytují ubytování ve velkých objemech, a tak si nízké ceny mohou dovolit. Průkopníkem v tomto oboru je server Booking.com, kde seženete ubytování snad v každém městě na světě za několik set korun. Samozřejmě si ale můžete vybrat podle svého gusta a finančních možností a objednat třeba i pětihvězdičkový hotel. Booking zkrátka vyhoví všem, ať už je vaše představa o ubytování jakákoliv.
>>
Eurovíkendy s CK
Samozřejmě můžete nechat vše na nějaké cestovce, což sice bude o něco málo dražší, na druhou stranu se nebudete muset o nic starat a váš eurovíkendový pobyt proběhne bez jakýchkoliv starostí. Ceny eurovíkendů s CK začínají kolem 3 000 Kč. Na eurovíkend se tak již dnes může vydat opravdu každý! Zobrazit nabídku cestovních kanceláří!
Eurovíkendy na vlastní pěst
  • Svůj eurovíkend si můžete vytvořit sami podle svých představ a nemusíte se omezovat velmi úzkou nabídkou cestovek. Jak na to? Stačí postupovat v jednoduchých krocích.

  • 1. Koupit letenku. Můžete využít služeb společností RyanAir, Click4Sky nebo Wizzair, což jsou nízkonákladové letecké společnosti zaměřené přímo na eurovíkendy. Levné letenky koupíte již za několik set korun. Projděte si aktuální akce všech společností a podle toho vyberte vhodný let.

  • 2. Rezervovat hotel. Využijte služby Booking.com, která nabízí ubytování po celém světě za nejvýhodnější ceny. Ubytování zde seženete častěji o desítky procent levněji než v samotných hotelech.

  • 3. Plánovat výlety a těšit se. V podstatě kromě hotelu a dopravy nic dalšího nemusíte řešit. Eurovíkendy jsou hlavně o svobodě! Přiletíte do svého vysněného města a děláte si co chcete, kdy chcete a s kým chcete. A pokud si eurovíkend naplánujete sami, ušetříte nezanedbatelné částky!