Ubytování v Římě

Nádherný, historicky bohatý, pompézní, neuvěřitelný. Takovými přívlastky častují hlavní město Itálie turisté i jeho obyvatelé. Řím, jehož legendami opředená historie sahá hluboko za hranice našeho letopočtu, po celou svou existenci patřil mezi nejvýznamnější evropská města, ať už na poli kultury, vzdělanosti, politiky či ekonomie. I dnes můžeme obdivovat památky staré tisíce let spolu s památkami, které pochází z nedávné minulosti. Vše je tu vedle sebe, na každém kroku se setkává historie se současností.

Řím

Žádný návštěvník při své návštěvě Říma nevynechá antické památky – Koloseum, Forum Romanum, Pantheon, Vítězné oblouky, či Andělský hrad. Velké množství sakrálních památek, se nachází ve Vatikánu, státu uvnitř města Říma. Tím se myslí zejména Bazilika sv. Petra s navazujícím náměstím, které je místem pravidelného setkání poutníků s papežem, který zde sídlí.

V Římě se nachází mnohá muzea, která jednak mapují vývoj města v proměnách času, ale i muzea s uměním, která se zvláště díky dílům místních renesančních mistrů řadí mezi nejnavštěvovanější v Evropě. Za zmínku stojí i četné fontány, z nichž nejznámější je Fontana di Trevi, která se stala nesmrtelnou zejména díky filmu Dolce vita od režiséra Felliniho.

Řím

Řím je dostupný všemi dopravními prostředky, nejlépe letadlem. Doprava uvnitř Říma je ovšem trochu specifická a pro turisty ne vždy jednoduchá – příprava není na škodu. Ubytování je tu komfortní, ale bohužel cenově hůře dostupné. Je většinou realizováno v hotelích. Hostely a kempy se nacházejí poměrně daleko od centra.

V Římě, ve kterém žije kolem 3,5 milionu obyvatel, to žije ve dne i v noci, proto je dobré zahrnout do programu i večerní procházky městem s návštěvou místních barů a klubů, kde člověk pozná, co znamená Dolce vita (Sladký život) v praxi. A také to, že Řím není jen historie, ale také současnost. Jak říkal básník Goethe: „ Řím je svět“.

Objednat ubytování v Římě!

Ceny: už od 500 Kč

Vyberte si hotel nebo hostel, jaký chcete. Nejste omezeni jako u cestovek - vyberete si ubytování, které vám bude nejvíce vyhovovat. Objednávejte ještě dnes!

Kompletní nabídka ubytování


Ubytování Řím

Hledáte levné ubytování v Římě? Jste na správném místě. Stačí do formuláře uprostřed stránky zadat datum, ve kterých hodláte toho město navštívit, a následně se vám objeví konkrétní nabídka hotelů. Stačí si jen vybrat, který vám bude nejvíce vyhovovat - servisem, cenou, nebo lokalitou. Pokud neznáte konkrétní data vaší cesty, podívejte se na kompletní nabídku ubytování.

Výhodné nabídky Nepřehlédněte
>>
Nejlevnější hotely
Nejnižší ceny hotelů a penzionů překvapivě nenabízí české servery, ale americké. Je to jednoduché, poskytují ubytování ve velkých objemech, a tak si nízké ceny mohou dovolit. Průkopníkem v tomto oboru je server Booking.com, kde seženete ubytování snad v každém městě na světě za několik set korun. Samozřejmě si ale můžete vybrat podle svého gusta a finančních možností a objednat třeba i pětihvězdičkový hotel. Booking zkrátka vyhoví všem, ať už je vaše představa o ubytování jakákoliv.
>>
Eurovíkendy s CK
Samozřejmě můžete nechat vše na nějaké cestovce, což sice bude o něco málo dražší, na druhou stranu se nebudete muset o nic starat a váš eurovíkendový pobyt proběhne bez jakýchkoliv starostí. Ceny eurovíkendů s CK začínají kolem 3 000 Kč. Na eurovíkend se tak již dnes může vydat opravdu každý! Zobrazit nabídku cestovních kanceláří!
Eurovíkendy na vlastní pěst
  • Svůj eurovíkend si můžete vytvořit sami podle svých představ a nemusíte se omezovat velmi úzkou nabídkou cestovek. Jak na to? Stačí postupovat v jednoduchých krocích.

  • 1. Koupit letenku. Můžete využít služeb společností RyanAir, Click4Sky nebo Wizzair, což jsou nízkonákladové letecké společnosti zaměřené přímo na eurovíkendy. Levné letenky koupíte již za několik set korun. Projděte si aktuální akce všech společností a podle toho vyberte vhodný let.

  • 2. Rezervovat hotel. Využijte služby Booking.com, která nabízí ubytování po celém světě za nejvýhodnější ceny. Ubytování zde seženete častěji o desítky procent levněji než v samotných hotelech.

  • 3. Plánovat výlety a těšit se. V podstatě kromě hotelu a dopravy nic dalšího nemusíte řešit. Eurovíkendy jsou hlavně o svobodě! Přiletíte do svého vysněného města a děláte si co chcete, kdy chcete a s kým chcete. A pokud si eurovíkend naplánujete sami, ušetříte nezanedbatelné částky!